Spełnij się zawodowo

Client Security Specialist

Oferta pracy we Wrocławiu

Twoje zadania:

W ramach współpracy otrzymasz:

umowę o pracę

pracę w nowoczesnym biurze

możliwość pracy zdalnej Home Office
(do 47 dni w roku)

atrakcyjne wynagrodzenie + premię

ubezpieczenie na życie

lunch pass
(190 PLN miesięcznie)

przyjazną atmosferę pracy

13 pensję

prywatne ubezpieczenie zdrowotne

dodatek za staż pracy, a także z okazji ślubu i narodzin dziecka

premię za pozyskanie nowego pracownika

kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Od kandydatów oczekujemy:

To nie przypadek, że te wymagania są pogrubione. To nasze kompetencje krytyczne bez których realizacja zadań na tym stanowisku jest niemożliwa.

Czego jeszcze szukamy?

Dodatkowym atutem będzie:

Studia & Praca:

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów.

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji. W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość. Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kultur i języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania. Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy. Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Jeśli działasz w podobny sposób i spełniasz w/w wymagania, wyślij CV korzystając z dedykowanego formularza poniżej.